KONST / Litografier / Litografier 12257162

nr 1225 7162

Axel Lilliehöök

(f. 1930), Sverige

Litografier, 2 st, Signerad, daterad 1985, bladets mått: 24x26 & 23x31 cm

Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:33:45

17/12 14:04:39 1      Vinnande bud
17/12 16:51:35 1      justering av budtak

Axel Lilliehöök

Läs mer om Axel Lilliehöök